Witam!

Wchodząc na tę stronę znajdujesz się „po drugiej stronie szkła”. Po drugiej stronie ekranu monitora, po drugiej stronie obiektywu aparatu fotograficznego, wreszcie po drugiej stronie witraża. Nawet nie zastanawiamy się jak często w życiu jesteśmy po drugiej stronie szkła. Nazywam się Agnieszka Cieszewska. Nie zajmuję się zawodowo fotografią, ani malarstwem. To co tu przedstawiam powstało z potrzeby serca i dzielenie się tym co lubię.

Dziękuję wszystkim którzy budzą i wspierają moją twórczość w każdym jej przejawie. Zapraszam.

— KONTAKT—

cieszewskaa@wp.pl


Urodzona 1973 roku w Płońsku. Rodzice: Barbara i +Henryk. Rodzeństwo: Adam, Marianna. Szkoły: Podstawowa nr1 (im. Bolesława Chrobrego), LO (im. H. Sienkiewicza) obie w Płońsku. Lata 1991-1993: Medyczne Studium Zawodowe w Ciechanowie. Lata 1998- 2003: Wyższa Szkoła Humanistyczna w Pułtusku (obecnie Akademia Humanistyczna), Wydział Pedagogiczny, Pedagogika Zdrowotna i Promocja Zdrowia. Praca zawodowa: pielęgniarka, Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie, lata 1993 – 1999: Oddział Pulmonologiczny II, od 1999 Oddział Psychiatryczny (wybór własny).
Miejsce zamieszkania: Płońsk.
Zainteresowania: Sztuka w różnych przejawach: malarstwo na szkle, renowacja, rzeźba ludowa, fotografia, budowa stron internetowych, grafika komputerowa.
Nad tym wszystkim, nade mną i nad wami jest Pan Bóg, co czasem też na tej stronie pokazuję.